look at this website relojes de imitacion have a peek at this site repliki zegarków advice richard mille replica important link patek philippe replica.

Kamil Gałdyś

e-mail:
www: kamilgaldys.pl
Data wydruku: 2022-01-25 18:21:59

Kamil Gałdyś

Kamilek urodził się 4 września 2002 r. w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Przyszedł na świat z wrodzoną wadą centralnego układu nerwowego. W następstwie tej złożonej, ciężkiej wady Kamil samodzielnie nie chodzi, porusza się na wózku aktywnym. Od urodzenia jest intensywnie rehabilitowany i jest pod opieką wielu specjalistów, zarówno w kraju jak i za granicą.

Dzięki dotychczasowej, wszechstronnej rehabilitacji, leczeniu, a także dzięki ogromnemu samozaparciu, Kamil może być coraz bardziej sprawny i samodzielny w codziennym życiu.

Aby nie zaprzepaścić dotychczasowych osiągnięć i nie dopuścić do pogorszenia stanu zdrowia, codzienna rehabilitacja wspomagana jest podczas wysokospecjalistycznych, 2-tygodniowych turnusów rehabilitacyjnych. Koszt 1 turnusu wynosi około 5 300 zł – Kamil co roku ma zaplanowane minimum 2 takie turnusy.

Kamil na chwilę obecną potrzebuje nowego, aktywnego wózka, który będzie lekki i zwrotny. Koszt wózka to około 12 000 zł.

Pomimo wielu przeciwnościom losu, często bólu i ogromnego zmęczenia, Kamil jest pogodnym, młodym człowiekiem, który pragnie realizować swoje marzenia i dążyć do jak największej sprawności. Ma wiele zainteresowań, a jego ogromną pasją jest siatkówka, której jest wiernym kibicem. Marzeniem Jego jest  utworzenie w Rzeszowie szkółki siatkarskiej dla dzieci i młodzieży,  na siedząco – dla osób niepełnosprawnych.